Compania DAMALIO, în frunte cu domnul director Ion Bogdan, situată pe locul 1 la Notorium Trademark Awards 2019!

13 ani de muncă zilnică, făcută cot la cot, cu multe nopți nedormite și zeci de idei și visuri care au devenit, treptat, realitate.

Suntem cei mai buni în domeniul MATERIALE DE IZOLARE ȘI AMBALAJ INDUSTRIAL, cei care au efectuat sute de lucrări de cea mai înaltă calitate, oferind prioritate dorințelor clienților noștri, iar siguranța și satisfacția acestora fiind întotdeauna scopul nostru primordial.

Aducem sincere mulțumiri tuturor celor care au fost alături de noi pe parcursul acestor ani, atât echipei noastre de oameni muncitori și ambițioși, cât și tuturor clienților noștri fideli, care au avut încredere ca noi le vom oferi cele mai bune și mai sigure condiții.

Echipa noastră vă urează sărbători fericite alături de cei dragi și vă așteptăm cu drag, în anul 2020, la deschiderea celui mai grandios magazin marca Damalio!